Vysoká kvalita, přijatelné ceny...


Kompaktní LOKÁLNÍ HASÍCÍ ZAŘÍZENÍ automaticky sleduje a potlačuje nežádoucí tepelné jevy v chráněných zařízeních, zejména v elektrických rozvaděčích. Má schopnost hasit, odpojit přívod dodávky elektrické energie k elektrickým zařízením a signalizovat vzniklý požár čímž předchází možnému plamennému hoření a minimalizuje vznik kouře uvnitř chráněného prostoru. 
Zjistit více →

Digitalizujte svůj úřad, šetřete čas i náklady.  Plně automatické a okamžité zveřejnění vašich úředních dokumentů. Nepřetržitý přístup k čerstvým informacím pro občany.
Zjistit více →

Bezdrátová technologie odvlhčení zdiva. Skvělé řešení pro hydroizolaci starších budov (školy, úřady, kulturní domy apod.), které trápí zvýšená vlhkost ve zdech. Bez stavebních úprav a možností zkušebního provozu.
Zjistit více →

Vhodná volba pro ozvučení:

  • školící a prezentační místnosti, kulturní akce,
  • školy, školky a DDM, 
  • výstaviště a stánky, hrady, zámky a kostely.
    Zjistit více →

Živá data pro praktické využití ve Vaší obci či městě. Sdílejte si důležité informace mezi sebou v obci bleskově a snadno.
Zjistit více →

Fotovoltaika pro obce a města je udržitelným způsobem výroby elektrické energie pro veřejné budovy (školy, nemocnice, sportovní areály, ČOV a další). Tímto způsobem lze snížit emise skleníkových plynů, snížit závislost na fosilních palivech a přispět k ochraně životního prostředí. Díky fotovoltaickým systémům mohou obce a města snížit své náklady na energie.

 Zjistit více →

Potřebujete poradit s výběrem?

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

+420 720 182 606

Váš spolehlivý partner

Empemont s.r.o.