Jednička v realizacích rozhlasových systémů

Již desítky let spolehlivě vyrábíme, dodáváme a servisujeme většinu rozhlasových zařízení v České republice a značnou část také na Slovensku.

Varovné a vyrozumívací systémy jsou důležitou součástí moderního světa, které slouží k bezpečí, ochraně a infomovanosti obyvatelstva. Tyto systémy mají za cíl varovat lidi před různými nebezpečnými situacemi, jako jsou například přírodní katastrofy, teroristické útoky nebo jiné nouzové situace, ale také i informativní sdělení o dění ve městě či obci. 

Objevte nejmodernější varovné a vyrozumívací systémy pro vaše město či obec!

Více než 1400 rozhlasů v celé ČR a SK


Bezdrátový rozhlas je nejlepším způsobem komunikace úřadu města, či obce s rezidenty. Rychlým a stručným vysíláním může obec předejít úrazům v případě živelné pohromy, nebo zácpě na silnicích z důvodu dopravní nehody. Zjistit více →

Elektronická siréna je určena zejména pro varování obyvatelstva v případech mimořádných situací a krizových stavů a pro řízení opatření ochrany ohroženého obyvatelstva.
Zjistit více →

Zvuk drátového rozhlasu je šířen z ústředny přes 100V zesilovače a dále pak prostřednictvím kabelů přímo do reproduktorů umístěných v obci.  

Zjistit více →

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste nějakou informaci?
Zeptejte se nás 

+420 720 182 606

Váš spolehlivý partner

Empemont s.r.o.