Dotace a financování

Zakládáme si na kvalitním a profesionálním přístupu ke každé obci a městu, se kterou spolupracujeme. Jsme si vědomi, že financování projektů může být pro obce obtížné a náročné, a proto jsme tu, abychom Vám pomohli. Naším cílem je dosáhnout úspěchu každého projektu a přinést do obcí pozitivní změny. 

Samozřejmě, rádi vám pomůžeme s vyřízením dotace. Můžete nám poskytnout více informací o tom, o jakou dotaci se jedná a jaké jsou vaše potřeby a cíle? Na základě těchto informací vám můžeme poskytnout další konkrétní rady a asistenci při vyřizování dotace.

Financování s 0% úrokem

Rádi vám připravíme financování na míru. Při volbě postupné úhrady garantujeme 0% úrok. Cenu naších výrobků vám můžeme rozdělit až na 4 roky*. Při postupných úhradách nám nezaplatíte nic navíc. Po uhrazení celé ceny bude vše vaše. Vše budete mít řádně podložené smlouvou. Díky tomu, že se obec nezatíží úvěrem, může ušetřit peníze, které by jinak musela vydávat na úroky a splátky úvěru. To jí umožňuje věnovat více prostředků na důležité projekty a investice pro občany. Tím se také snižuje riziko finančního problému a případné zadlužení obce. Obec může mít také lepší finanční stabilitu a svobodu při rozhodování o svých financích. Celkově se tedy snižuje ekonomický tlak na obec a zlepšuje se její ekonomická situace.*V závislosti na sortimentu se tato doba může lišit

Aktuální dotační tituly

Potřebujete poradit s financováním?

Zavolejte nám nebo napište a my se Vám ozveme.

+420 720 182 606

Váš spolehlivý partner

Empemont s.r.o.