Kontakty

Údaje společnosti

EMPEMONT s.r.o.

Železničního vojska 1472

757 01 Valašské Meziříčí

IČO: 27772179
DIČ: CZ27772179
Spisová značka: C 41462 vedená u Krajského soudu v Ostravě

Kontaktní údaje

+420 720 182 606
empemont@empemont.cz

VEDENÍ SPOLEČNOSTI

Mgr. Pavel Kuběja
jednatel
mobil: +420 602 723 641
e-mail: kubeja@empemont.cz

OBCHODNÍ ODDĚLENÍ

Miroslava Holišová
koordinátorka zákaznické podpory
mobil: +420 720 182 606
e-mail: holisova@empemont.cz

SEKRETARIÁT

Jaroslava Svobodová
fakturace
mobil: +420 724 222 696
pevná linka: +420 571 613 317
e-mail: svobodova@empesort.cz

Olga Petřeková
mobil: +420 724 222 696
pevná linka: +420 571 613 317
e-mail: petrekova@empemont.cz

Dagmar Ondruchová
mobil: +420 724 525 410
pevná linka: +420 571 613 317
e-mail: ondruchova@empemont.cz

 ÚČETNÍ ODDĚLENÍ

Ing. Eva Růžičková
mobil: +420 725 343 362
e-mail: ruzickova@empemont.cz

Magda Vojkůvková
mobil: +420 725 353 104
e-mail: vojkuvkova@empemont.cz

TECHNICKÁ PODPORA

Tomáš Volek
servis, bezdrátový rozhlas
mobil: +420 724 222 295
e-mail: volek@empemont.cz

Roman Žitník
radarové měřiče rychlosti
mobil: +420 602 257 548
e-mail: zitnik@empesort.cz

Marek Černoch
servisní technik
mobil: +420 739 201 142
e-mail: servis@empemont.cz


OBCHODNÍ ZÁSTUPCI ČR

Daniel Merta

rozhlasy, VO, RMR
mobil: +420 731 814 535
e-mail: merta@empemont.cz

Ing. Petr Mičkal

hasící systémy, odvlhčení budov
mobil: +420 702 042 452
e-mail: mickal@empemont.cz

Pavel Pastrnek

rozhlasy, VO, RMR
mobil: +420 602 577 091
e-mail: pastrnek@empemont.cz

Jiří Horák

fotovoltaické elektrárny, hasicí systémy
mobil: +420 722 929 613
e-mail: horak@empemont.czhorak@empepmont.cz

Silvie Estela Smrčková

rozhlasy, el. úřední desky, VO
mobil: +420 604 517 153
e-mail: smrckova@empemont.cz

Ing. Pavel Smola

odvlhčení budov
mobil: +420 602 369 085
e-mail: smola@empemont.cz

Ing. Jaroslav Tobola

rozhlasy
mobil: +420 778 744 360
e-mail: tobola@empemont.cz

OBCHODNÍ ZÁSTUPCI SR

Tomáš Melega

rozhlasy, VO, RMR
mobil: +421 911 444 875
e-mail: melega@empemont.sk

SERVISNÍ SMLOUVY A PASPORT

Ing. Hynek Vančura

servisní smlouvy, statistika sil. provozu
mobil: +420 601 525 721
e-mail: vancura@empemont.cz

Lubomír Škrla

pasport veřejného osvětlení
mobil: +420 702 088 039
e-mail: skrla@empemont.cz