Zpracování osobních údajů

1. Správce osobních údajů

Jsme společnost Empemont s.r.o. se sídlem Valašské Meziříčí, Železničního vojska 1472, IČ 27772179, Spisová značka: C 41462 vedená u Krajského soudu v Ostravě, a jako správce zpracováváme vaše osobní údaje.

2. Jaké osobní údaje zpracováváme

Zpracováváme osobní údaje, které nám sami poskytnete.

3. Verze pro mobilní telefony a mobilní aplikace

Vstupujete-li na naše webové stránky z telefonu, tabletu či podobného zařízení, tak je pro tyto přístroje optimalizujeme. Vaše osobní údaje v takovém případě zpracováváme obdobným způsobem, jako v případě přístupu z počítače.

4. Proč shromažďujeme a zpracováváme vaše osobní údaje

  • Nákup zboží a služeb: v prvé řadě zpracováváme vaše osobní údaje k tomu, abychom řádně vybavili a doručili vaši objednávku. Pokud nastanou jakékoliv problémy, díky vaším osobním údajům víme, na koho se můžeme obrátit.
  • Péče o zákazníky: pokud se na nás obrátíte s nějakým dotazem/problémem, musíme k jeho zodpovězení/vyřešení zpracovávat vaše údaje. V některých případech mohou být osobní údaje předány i třetím subjektům (např. dopravci zboží nebo servisnímu středisku).

5. Osobní údaje zpracováváme na těchto právních podkladech

Souhlas se zpracování osobních údajů. V případě zpracovávání osobních údajů, ke kterému byl udělen souhlas, budou vaše osobní údaje obecně zpracovávány po dobu 7 let.