Vysoká kvalita, přijatelné ceny...

Bezdrátový rozhlas je nejlepším způsobem komunikace úřadu města, či obce s rezidenty. Rychlým a stručným vysíláním může obec předejít úrazům v případě živelné pohromy, nebo zácpě na silnicích z důvodu dopravní nehody.

Zjistit více →

Elektronická siréna je určena zejména pro varování obyvatelstva v případech mimořádných situací a krizových stavů a pro řízení opatření ochrany ohroženého obyvatelstva. 

Zjistit více →

Zvuk drátového rozhlasu je šířen z ústředny přes 100V zesilovače a dále pak prostřednictvím kabelů přímo do reproduktorů umístěných v obci.  

Zjistit více →


Venkovní LED svítidla, které jsou určené pro komunikace vyšších
i nižších tříd, chodníků nebo veřejných prostranstv
í.

Zjistit více →

Solární osvětlení je vhodné použít pro místa, kde je ekonomicky
a stavebně náročné rozšířit kabelové vedení VO – hřbitovy, cyklostezky, odlehlá místa apod.


Zjistit více →

Venkovní LED svítidla, které jsou určené pro cyklostezky, parky, chodníky, náměstí, parkoviště.
Zjistit více →

Pasportizace veřejného osvětlení je činnost, která dokumentuje aktuální stav zařízení veřejného osvětlení. Provozovatel VO získá přehled o počtu, vlastnostech a rozmístění jednotlivých světelných a zapínacích míst, o napájecím rozvodu a ovládání VO atd.

Zjistit více →


Certifikované měření rychlosti v konkrétním místě komunikace, významně přispívá ke snížení rychlosti vozidle v obci i ve městě. Při důsledném vymáhání detekovaných přestupků je účinnost vynucení odpovídajícího chování řidičů velmi vysoká.


Zjistit více →

Poskytujeme nezkreslenou a přesnou analýzu intenzity dopravy v obci i ve měst.

Zjistit více →

Měřiče rychlosti vozidel pro obce a města se umísťují nejen na vjezdech, ale také na kritická místa do obcí a měst, např. před školy, školky nebo v místech velké frekvence pohybu obyvatel přes komunikace. 


Zjistit více →


Kompaktní LOKÁLNÍ HASÍCÍ ZAŘÍZENÍ automaticky sleduje a potlačuje nežádoucí tepelné jevy v chráněných zařízeních, zejména v elektrických rozvaděčích. Má schopnost hasit, odpojit přívod dodávky elektrické energie k elektrickým zařízením a signalizovat vzniklý požár čímž předchází možnému plamennému hoření a minimalizuje vznik kouře uvnitř chráněného prostoru. 

Zjistit více →

Digitalizujte svůj úřad, šetřete čas i náklady.  Plně automatické a okamžité zveřejnění vašich úředních dokumentů. Nepřetržitý přístup k čerstvým informacím pro občany.


Zjistit více →

Bezdrátová technologie odvlhčení zdiva. Skvělé řešení pro hydroizolaci starších budov (školy, úřady, kulturní domy apod.), které trápí zvýšená vlhkost ve zdech. Bez stavebních úprav a možností zkušebního provozu.

Zjistit více →

Vhodná volba pro ozvučení:

  • školící a prezentační místnosti, kulturní akce,
  • školy, školky a DDM, 
  • výstaviště a stánky, hrady, zámky a kostely.

Zjistit více →

Živá data pro praktické využití ve Vaší obci či městě. Sdílejte si důležité informace mezi sebou v obci bleskově a snadno.


Zjistit více →

Fotovoltaika pro obce a města je udržitelným způsobem výroby elektrické energie pro veřejné budovy (školy, nemocnice, sportovní areály, ČOV a další). Tímto způsobem lze snížit emise skleníkových plynů, snížit závislost na fosilních palivech a přispět k ochraně životního prostředí. Díky fotovoltaickým systémům mohou obce a města snížit své náklady na energie.

 Zjistit více →

Potřebujete poradit s výběrem?

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

+420 720 182 606

Váš spolehlivý partner

Empemont s.r.o.