Setkání starostů a místostarostů Olomouckého kraje

22.02.2024

Firma Empemont se již tradičně zúčastnila akce Region servis v Olomouckém kraji, která byla zaměřena na poskytování služeb pro obce a města v oblasti veřejné infrastruktury. Akce se konala v rámci ročního setkání starostů a zastupitelů.

Naše firma se specializuje na moderní technologická řešení pro veřejný prostor a jsme hrdí, že můžeme přispět ke zlepšení bezpečnosti a komfortu obyvatel. Nabízíme široké portfolio produktů a služeb, které pomáhají městům a obcím efektivně řešit různé výzvy spojené s veřejným prostorem.

Na akci Regionservis jsme prezentovali náš moderní systém digitálního rozhlasu, který umožňuji rychlé a efektivní šíření informací ve veřejném prostoru. Dále jste mohli dostat informace o našem inovativní řešení veřejného osvětlení, kterým mohou města a obce snadno optimalizovat spotřebu energie a zvýšit bezpečnost ve veřejném prostoru. 

Jsme rádi, že můžeme spolupracovat s městy a obcemi v Olomouckém kraji a přispívat k jejich rozvoji a modernizaci prostřednictvím naších služeb.


Těšíme se na Vás na dalších akcích!