empemont@empemont.cz

Panoramatické kamery Hikvision Panovu
 

Společnost HIKVISION jako přední výrobce inovativních řešení pro sledování videa rozšířil svoji nabídku PanoVu kamer o nejnovější model s Ultra HD rozlišení 32MP.  

Nová panoramatická dome kamera série DS-2CD6984G0-IH (S) (AC) 32 MP používá čtyři IP kamery s čipy CMOS Progressive Scan 1/2" pro dosažení skutečného horizontálního panoramatu o šířce 180 stupňů a vertikálního zorného pole o výšce 95 stupňů. V této jedinečné kameře jsou spojeny do jednoho pohledu čtyři videozáběry tak, že výsledkem je jeden unikátní panoramatický záběr.

Frank Zhang, generální ředitel oddělení mezinárodního marketingu společnosti Hikvision, říká: "Jsme velice rádi, že můžeme rozšířit naší produktovou řadu PanoVu v minulosti oceněnou řadou cen o tuto mimořádnou kameru DS-2CD6984G0-IH s tak vysokým rozlišením. Státní organizace a velké firmy s rozsáhlými venkovními prostory neustále hledají inovativní způsoby sledování a ochrany takovýchto prostor. Naše 32MP PanoVu kamera jim poskytuje některé z nejpozoruhodnějších panoramatických a monitorovacích funkcí v tom nejvyšším možném rozlišení, které dnes najdou na trhu."

Impozantní rozlišení HD

PanoVu kamera DS-2CD6984G0-IH nabízí až neskutečné rozlišením 8160 × 3616 pixelů. I při takovém rozlišení (32 MP) kamera zajišťuje plynulý náhled videa a přehrávání rychlostí 25 sn/s.

Čistý obraz i v noci

Je navržena pro provoz při nízkém osvětlení a je vybavena čtyřmi integrovanými infračervenými LED diodami. Kamera DS-2CD6984G0-IH poskytuje nepřetržitý panoramatický obraz v kvalitě 32 MP v prostředí s omezeným osvětlením a dokonce i v podmínkách 0 luxů (za tmy) až do vzdálenosti 20 metrů.

 Více režimů zobrazení

PanoVu kamera má také řadu rozdílných režimů zobrazení, které vyhovují různým potřebám uživatelů. Kromě standardního panoramatického zobrazení 32 MP si mohou uživatelé vybrat také panoramatický snímek s rozlišením 8 MP, který je kompatibilní s aktuální řadou síťových rekordérů umožňující zpracovat videozáznam s rozlišením 8 MP.  Kamera také umožňuje přenášet 4 samostatné video streamy v rozlišení 8 MP samostatně nebo 4 snímky v rozděleném panoramatickém zobrazení.

Ideální řešení pro monitoring velkých volných ploch

PanoVu kamera DS-2CD6984G0-IH (S) (AC) je díky svému širokému úhlu záběru ideální pro monitoring velkých otevřených prostor, jako jsou stadiony, náměstí, nákupní centra, zábavní podniky a průmyslové areály. Díky jediné kameře můžete monitorovat a obsloužit takovou oblast, která dříve vyžadovala instalaci více kamer, a to včetně větších nároků na kabelové rozvody a ostatní vidopříslušenství. Díky tomuto novému inovativnímu řešení je instalace a konfigurace mnohem jednodušší, rychlejší a nákladově efektivnější.

Proč si vybrat Empemont

Garantovaný servis

Jakýkoliv problém vyřešíme u vás na místě maximálně do 7 dnů. Za rozumné servisní poplatky.

Vlastní česká výroba

Naše produkty jsou vyrobeny v Česku a servisní práce obstarávají naši školení zaměstnanci.

Spolupracujeme se
starosty a primátory

Pravidelně se účastníme setkání se starosty, kde nasloucháme aktuálním problémům.

Financování pro každého

S penězi si nelamte hlavu. Zajišťujeme také financování na splátky s nulovým navýšením!

zajistíme dotace

Pomůžeme Vám s vyřízením dotačního programu. Aktuálně se pyšníme 95% úspěšností žádostí!

působíme v česku
i na slovensku

Naše služby dokážeme zajistit jak pro české, tak slovenské obce a města

Nezávazná poptávka

Copyright © 2019 | Všechna práva vyhrazena