Výzva 10000 kroků

01.11.2023

Společnost EMPEMONT s.r.o. se zúčastnila říjnové výzvy 10000 kroků, která měla za cíl podpořit pohyb a zdravý životní styl. Výzva spočívala v tom, že účastníci měli každý den ujít minimálně 10000 kroků, což odpovídá přibližně 8 km.

Tým EMPEMONT s.r.o. se zúčastnil této výzvy s velkým zápalem a nasazením a jeho úsilí bylo korunováno úspěchem. Společnými silami ušel tým nejdelší vzdálenost v celém Zlínském kraji. Celková vzdálenost, kterou zaměstnanci společnosti ušli za měsíc říjen, činila neuvěřitelných 5 673 133 metrů!

Úspěšná účast společnosti v říjnové výzvě je jasným důkazem našeho zájmu o zdravý životní styl a pohybovou aktivitu. Tým EMPEMONT s.r.o. si tímto prvenstvím získal nejen prestižní pozici nejlepšího týmu ve Zlínském Kraji, ale také ukázal, že jeho členové jsou schopni dosáhnout vynikajících výsledků svou vytrvalostí a spoluprací.

Vedení společnosti děkuje všem zúčastněným zaměstnancům k dosažení tohoto skvělého úspěchu a zároveň děkuje organizátorům výzvy, kteří tuto příležitost vytvořili. Těšíme se, že se podobných aktivit budeme moci účastnit i v budoucnu!